Medarbetare — Djurönäset

Medarbetare

På Djurönäset jobbar nästan 70 personer med allt från reception, restaurang, kök, ekonomi, sälj och projektledning till husfru och fastighetsskötsel.

Det är ett precisionsarbete att varje dag ta hand om alla våra gäster, se till att de trivs, får vad de  behöver och blir serverade mat som uppskattas. Vill du nå någon av oss ringer du enklast växeln på 08-571 490 00. Våra direktnummer och våra mailadresser finns under respektive avdelning till höger. Vi ser fram emot att höra från dig!

Ledning

Micael Ahlgren
VD

Angelika Ahlgren
Ekonomi- och personalchef
angelika.ahlgren@djuronaset.com
08-571 499 15

Irja Hökås
Hotelldirektör
irja.hokas@djuronaset.com
08-571 490 00 | 0703-17 78 20

Catrine Furubom
Eventchef
catrine.furubom@djuronaset.com
08-571 499 320702-44 83 21

Andreas Sjöblom
Food & Beverage manager
andreas.sjoblom@djuronaset.com
08-571 490 00 | 073-924 14 42


Bokning & försäljning

Alexandra Fellbom
Sälj & bokning, bröllop & fest
alexandra.fellbom@djuronaset.com
08-571 499 07

Eva Blomqvist
Sälj & bokning / Key Account Manager
eva.blomqvist@djuronaset.com
08-571 499 630720-610 620

Annika Lindgren
Sälj & bokning
annika.lindgren@djuronaset.com
08-571 499 67

Manuela Nilsson
Sälj & bokning
manuela.nilsson@djuronaset.com
08-571 499 19

Hotell & konferens

Mathilda Ahlgren
Receptionsansvarig
mathilda.ahlgren@djuronaset.com
08-571 499 14


Spa

Ann-Christine Carlsson
Spachef
ann-christine.carlsson@djuronaset.com
072 – 067 81 99


Restaurang, kök och event

Andreas Sjöblom
Food & Beverage manager
andreas.sjoblom@djuronaset.com
08-571 490 00 | 073-924 14 42

Catrine Furubom
Eventchef
catrine.furubom@djuronaset.com
08-571 499 320702-44 83 21

Nicklas Toreheim
Barchef
nicklas.toreheim@djuronaset.com


Ekonomi & administration

Angelika Ahlgren
Ekonomi- och personalchef
angelika.ahlgren@djuronaset.com
08-571 499 15

Gunilla Olsson
Redovisningsekonom
gunilla.olsson@djuronaset.com
08-571 499 17

Malin Åman
Kvalitets- och hållbarhetsansvarig
malin.aman@djuronaset.com
08 – 571 490 00073 – 041 64 33