Medarbetare — Djurönäset

Medarbetare

På Djurönäset jobbar nästan 70 personer med allt från reception, restaurang, kök, ekonomi, sälj och projektledning till husfru och fastighetsskötsel.

Det är ett precisionsarbete att varje dag ta hand om alla våra gäster, se till att de trivs, får vad de  behöver och blir serverade mat som uppskattas. Vill du nå någon av oss ringer du enklast växeln på 08-571 490 00. Våra direktnummer och våra mailadresser finns under respektive avdelning till höger. Vi ser fram emot att höra från dig!

Ledning

Magnus Danielsson
Hotelldirektör
magnus.danielsson@djuronaset.com
08-571 499 290761-02 36 76

Mats Alderbrant
Försäljnings- och marknadschef
mats.alderbrant@djuronaset.com
08-571 499 240720-67 47 89

Catrine Niemi Furubom
Restaurang- och eventchef
catrine.n.furubom@djuronaset.com
08-571 499 320702-44 83 21

Magnus Johansson
Food & Beverage Manager
magnus.johansson@djuronaset.com


Bokning & försäljning

Mats Alderbrant
Försäljnings- och marknadschef
mats.alderbrant@djuronaset.com
08-571 499 240720-67 47 89

Alexandra Fellbom
Sälj & bokning, bröllop & fest
alexandra.fellbom@djuronaset.com
08-571 499 07

Eva Blomqvist
Sälj & bokning / Key Account Manager
eva.blomqvist@djuronaset.com
08-571 499 630720-610 620

Annika Lindgren
Sälj & bokning
annika.lindgren@djuronaset.com
08-571 499 67

Carola Berg
Sälj & bokning
carola.berg@djuronaset.com
08-571 499 280720-610 622

Lisa Guldvarg
Marknadskoordinator
lisa.guldvarg@djuronaset.com
08-571 499 61

Hotell & konferens

Linda Jonsson
Konferens- & receptionschef
linda.jonsson@djuronaset.com
08-571 499 10

Mathilda Ahlgren
Receptionsansvarig
mathilda.ahlgren@djuronaset.com
08-571 499 14

Camilla Björk
Servicechef
camilla.bjork@djuronaset.com
08-571 499 660730-416 432

Johanna Danielsson
Konferensansvarig
johanna.danielsson@djuronaset.com
08-571 499 57

Ellen Nyström
Projektledare
ellen.nystrom@djuronaset.com
08-571 499 26

Ebba Askelund
Projektledare
ebba.askelund@djuroaset.com
08-571 499 59

Peter de Meijere
Konferens- & tekniksupport
peter.de.meijere@djuronaset.com
08-571 499 200730-416 429


Spa

Ann-Christine Carlsson
Spachef
ann-christine.carlsson@djuronaset.com
072 – 067 81 99


Restaurang & kök

Magnus Johansson
Food & Beverage Manager
magnus.johansson@djuronaset.com

Catrine Niemi Furubom
Restaurang- och eventchef
catrine.n.furubom@djuronaset.com
08-571 499 320702-44 83 21

Alfonso Melchiorre
Barchef
alfonso.melchiorre@djuronaset.com
08-571 499 00


Ekonomi & administration

Gunilla Olsson
Ekonomiassistent
gunilla.olsson@djuronaset.com
08-571 499 17

Malin Åman
Administration
malin.aman@djuronaset.com
08 – 571 490 00073 – 041 64 33