En magisk kväll med konsert och show som, enligt recensionerna, ”golvar publiken”. Innan konserten serveras en vårbuffé i Matsalen, kombinera gärna med boende och besök i vårt Skärgårdsspa. Vill du komma med företaget? Kontakta vår bokning: bokningen@djuronaset.com
Night of Queen börjar kl. 21.00 med insläpp från kl. 20.30. Efter showen är Loungebaren öppen till kl. 01.00.
Karismatiske och tonsäkre Johan Boding, gestaltar en sann musiklegend, Freddy Mercury. Queens låtar har berört folk genom årtionden och de har efterlämnat sig en låtskatt att ta till vara på och ett uttryck att leva upp till. Night of Queen gör detta på allra bästa sätt. För visst känner du igen ”We Are the Champions”, ”Under Pressure” och ”Bohemian Rapsody”? Denna kväll blir det ingen stillsam konsert, utan en grym show och ett artisteri av rang. Så gör dig beredd på en konsert som du bär med dig länge: Night of Queen!
En härlig vårbuffé serveras i Matsalen. Sittningstider är kl. 18.00, 18.30 och 19.00. På morgonen serveras en stor frukostbuffé i vår matsal, med havsutsikt.
I vårt stora, fina Skärgårdsspa kan du sjunka ner i det 37-gradiga vattnet i den varma infinitypoolen, slappna av i bastulandskapet, Från kl.15.00-23.00 på ankomstdagen och från kl. 06.00-11.00 avresedagen. Den varma infinitypoolen är öppen från kl. 9.00 varje morgon. Åldersgräns 16 år i vårt Skärgårdsspa.
Vi har enkel- dubbel- och tvåbäddsrum att välja på. I alla rum finns:
Klicka på länkarna nedan, välj sedan datum och sedan utvalt paket.
Boka Night of Queen med övernattning
Boka Night of Queen med vårbuffé
pris 895 kr
Boka Night of Queen – endast konsert
pris 495 kr
Hit till Djurönäset tar det bara cirka 45 minuter med bil/buss från Stockholm. Bada, lek, ät gott och mys tillsammans med andra jullovslediga. Fri parkering. PS. Det går SL-buss, direktlinje (433/434) från Slussen, hela vägen till hållplats Djurönäset.
Foto: Per Janhke